baner-krotoszyn.jpg
baner-szablon-kg.png
Wiadomości
grafika
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja13-09-2018 13:11
ikona autorwodnik
ikona ilości zdjęć13
SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI

W środę, 12 września 2018 roku w kręgielni CSiR WODNIK Sp. z o.o. w Krotoszynie odbyło się spotkanie kierownictwa  z przedsiębiorcami z terenu Miasta i Gminy Krotoszyn. Zaproszenie przyjęli także: Stanisław Szczotka – Starosta Krotoszyński oraz Franciszek Marszałek – Burmistrz Krotoszyna.
W spotkaniu uczestniczyli również członkowie Rady Nadzorczej CSIR WODNIK.

Przybyłych gości powitał Prezes Tomasz Niciejewski, który w swoim wystąpieniu omówił bieżące funkcjonowanie spółki, a w szczególności inwestycje przeprowadzone w 2018 roku, do których zaliczyć można: zakup placu zabaw na basen odkryty, modernizację filtrowni wody na basenie odkrytym, montaż urządzenia UV poprawiającego jakość wody w basenie krytej pływalni. W swoim wystąpieniu Prezes przedstawił także plany działania na najbliższą przyszłość, a w szczególności plany dotyczące modernizacji kręgielni, modernizacji sali sportowej na stadionie, rozbudowy basenu o nieckę basenową do nauki pływania.

Prezes podziękował samorządowcom i przedsiębiorcom za wspieranie finansowe i rzeczowe organizowanych imprez. Słowa podziękowania skierował również do współpracowników, którym podziękował za dobrą pracę na rzecz społeczeństwa lokalnego i przyjeżdżających gości.

Uczestnicy spotkania mogli podziwiać występ utalentowanej skrzypaczki Dominiki Latusek, która wykonała utwory kompozytorów polskich i zagranicznych. Pani Dominika jest krotoszynianką od 7 lat mieszkającą w Wielkiej Brytanii. Jest absolwentką wydziału muzycznego Uniwersytetu
w Manchesterze. Specjalizuje się w tworzeniu dźwięku do filmu i telewizji.

Opracowanie: Aleksandra Robaczyk,

Zdjęcia: Dariusz Brodziak, Grzegorz Majchszak

ikona daty13-09-2018, 13:04 ikona autorawodnik ikona wyświetleń718
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt
grafika
ikona daty11-12-2018, 14:59
grafika
ikona daty08-11-2018, 14:23
grafika
ikona daty09-10-2018, 15:28