baner-krotoszyn.jpg
baner-szablon-kg.png
Wiadomości
grafika
fot. Adam Augustyniak
Powiązane galerie:
grafika
ikona publikacja28-05-2014 13:00
ikona autorcsir
ikona ilości zdjęć51
grafika
ikona publikacja28-05-2014 13:08
ikona autorcsir
ikona ilości zdjęć287
XXXV Bieg Krotosa - wyniki, galerie zdjęć

Komunikat końcowy z 35 Jubileuszowego Biegu Krotosa.

Data : 25 – 05 – 2014  godz. 11,15

Miejsce : Krotoszyn

Trasa: ulicami miasta, start i meta na stadionie.

Pogoda: zachmurzenie małe, wiatr umiarkowany, temp. 20 – 22 C

Zgłoszonych 284 zawodników, bieg ukończyło 282 zawodników.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia podczas Jubileuszowego Biegu Krotosa.  Dołożymy wszelkich starań aby w następnych biegach uniknąć potknięć i pomyłek /  wprowadzenie  pomiaru elektronicznego, opłaty startowej przez Internet /.

Dyrektor XXXV Jubileuszowego  Biegu Krotosa - Grzegorz  Majchszak

Ins. ds. sportu                                                           - Lechosław Witek

 

Uwaga !

Uczestników 35 Jubileuszowego Biegu Krotosa, którzy nie otrzymali koszulki  lub medalu prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny / podanie danych adresowych /.

Tel:   Grzegorz Majchszak – 603 884 681

          Lechosław Witek – 600 242 502

 

FOTOGALERIE:

 

* fot. CSiR - START...

 
* fot. CSiR - META...

 
* fot. Adam Augustyniak...

 

* fot. Mariusz Czubak...

 

* fot. Paweł W. Płócienniczak...

 

Poniżej wyniki 35 Biegu Krotosa (po uwzględnieniu reklamacji i uwag).

Miejsce

Czas

Nazwisko

Imię

Nr

kat.

Miasto

1

29,09

Kozłowski

Artur

86

20-29

Sieradz

2

29,20

ROP

Abel Kibet

115

20-29

Eldoret

3

29,23

Savchuk

Ruslan

101

20-29

Kolomyja

4

34,04

Witkowski

Marcin

109

20-29

Krotoszyn

5

34,32

Perz

Krzysztof

301

20-29

Ostrów Wlkp.

6

34,55

Wójcik

Tomasz

180

30-39

Rudze

7

35,31

Baran

Andrzej

253

40-49

Kalisz

8

35,36

Kulas

Sławomir

226

40-49

Dobrzyca

9

35,40

Danilov

Andriej

3001

50-59

Ukraina

10

36,01

Płochocki

Ryszard

292

50-59

Nowe Skalm.

11

36,23

KÁCSER

Zita

36

K

Debrecen

12

36,48

Chyba

Szymon

136

30-39

Krotoszyn

13

36,54

Cichorek

Dariusz

252

40-49

Kalisz

14

36,58

Domagała

Robert

216

40-49

Krotoszyn

15

37,12

Maciejewski

Krzysztof

162

30-39

Krotoszyn

16

38,00

Kluczyk

Damian

61

do 19

Ostrów Wlkp.

17

38,09

Backer

Dawid

51

do 19

Milicz

18

38,12

Frąszczak

Patryk

52

do 19

Krotoszyn

19

38,12

Woźniak

Maciej

114

20-29

Krotoszyn

20

38,16

Szczot

Dominik

59

do 19

Kępno

21

38,18

Nahirnik

Natalia

40

K

Leszno

22

38,20

Jarysz

Bartosz

81

20-29

Kobierno

23

38,28

Kuzyk

Agnieszka

45

K

Raciszyn

24

38,40

Sienkiewicz

Czesław

280

50-59

Krotoszyn

25

38,42

Poprawa

Przemysław

169

30-39

Kobylin

26

38,50

Adamus

Radosław

2661

40-49

Ostrów

27

39,10

Bartkowiak

Dariusz

251

40-49

Ostrów

28

39,19

Kubiak

Maciej

671

40-49

Ostrów

29

39,20

Kurzeja

Adam

195

30-39

Ostrów Wlkp.

30

39,30

Witkowski

Damian

179

30-39

Krotoszyn

31

39,33

Pastucha

Piotr

669

30-39

Ostrów wlkp.

32

39,45

Wybierała

Tomasz

244

40-49

Góra

33

39,46

Marek

Artur

232

40-49

Zduny

34

39,50

Świtoń

Marian

291

50-59

Bukownica

35

39,52

Zborowski

Robert

182

30-39

Ostrzeszów

36

39,54

Juszczak

Włodzimierz

290

50-59

Ostrzeszów

37

39,58

Uciechowski

Karol

108

20-29

Nowe Skalm.

38

39,59

Werner

Czesław

289

50-59

Malanów

39

40,15

Werner

Katarzyna

39

K

Celestyny

40

40,21

Nowacka

Marlena

50

K

Piaski Wlkp

41

40,28

Kasprzak

Krzysztof

223

40-49

Kobierno

42

40,32

Grzempowski

Piotr

80

20-29

Krotoszyn

43

40,38

Pietrzyński

Bartosz

198

30-39

Kalisz

44

40,50

Lebiotkowski

Włodzimierz

656

40-49

Gniezno

45

40,53

Knapp

Janusz

150

30-39

Gostyń

46

41,15

Błażutycz

Paweł

214

40-49

Cieszków

47

41,22

Ćwieląg

Roger

76

20-29

Krotoszyn

48

41,22

Olejniczak

Karol

235

40-49

Krotoszyn

49

41,30

Olejniczak

Justyna

23

K

Krotoszyn

50

41,32

Matuszewski

Jacek

668

50-59

Ratyń

51

41,34

Mrowicki

Piotr

257

40-49

Kościelna Wieś

52

41,50

Nagler

Krzysztof

274

50-59

Krotoszyn

53

41,53

Regus

Michał

99

20-29

Pleszew

54

42,05

Czajka

Robert

254

40-49

Zduny

55

42,11

Stojanowski

Krzysztof

667

30-39

Wtórek

56

42,16

Kubica

Tomasz

192

30-39

Ostrów Wlkp.

57

42,34

Kaczmarek

Marek

268

50-59

Wroclaw

58

42,36

Sitek

Waldemar

197

30-39

Bukownica

59

42,50

Ryszard

Dudziak

171

30-39

Krotoszyn

60

42,55

Matysiak

Łukasz

165

30-39

Kobyla Góra

61

42,57

Stefan

Kinga

38

K

Miejska Górka

62

43,05

Kalak

Jarosław

147

30-39

Krotoszyn

63

43,10

Mielczarek

Stanisław

273

50-59

Kalisz

64

43,12

Ukleja

Monika

1003

K

Ostrów Wlkp.

65

43,15

Markowski

Sebastian

89

20-29

Milicz

66

43,20

Marek

Daniel

231

40-49

Swarzędz

67

43,21

Łuczak

Jacek

679

40-49

Poznań

68

43,22

Kędzia

Andrzej

269

50-59

Syców

69

43,28

Poczta

Marian

236

40-49

Krotoszyn

70

43,32

Baran

Tomasz

132

30-39

Mokronos

71

43,35

Walczak

Oskar

62

20-29

Krotoszyn

72

43,40

Dzikowski

Paweł

218

40-49

Krotoszyn

73

43,45

Konrady

Artur

116

20-29

Krotoszyn

74

43,50

Bąba

Michał

72

20-29

Krotoszyn

75

43,51

Kulas

Rafał

227

40-49

Krotoszyn

76

43,52

Zaradniak

Krzysztof

245

40-49

Krotoszyn

77

43,53

Przerwa

Michał

124

20-29

Odolanów

78

43,54

Grzywaczewski

Jakub

68

do 19

Krotoszyn

79

43,56

Krawulski

Michał

186

30-39

Ostrów Wlkp

80

44,08

Kaszub

Filip

65

do 19

Krotoszyn

81

44,12

Hofmański

Tomasz

673

40-49

Ostrów

82

44,18

Stawowy

Roman

303

50-59

Krotoszyn

83

44,19

Tondaś

Krzysztof

176

30-39

Cielcza

84

44,22

Fingas

Marcin

2665

30-39

Kalisz

85

44,26

Pinkowski

Edmund

3003

50-59

Ligota Bugajska

86

44,30

Smereka

Tomasz

172

30-39

Milicz

87

44,38

Idkowiak

Zuzanna

10

K

Koźmin Wlkp.

88

44,40

Wolniewicz

Szymon

111

20-29

Warszawa

89

44,42

Lubczyński

Krzysiek

161

30-39

Syców

90

44,46

Janaczyk

Sebastian

145

30-39

Kalisz

91

44,50

Jasik

Norbert

82

20-29

Krotoszyn

92

45,00

Niemann

Jarosław

657

40-49

Pleszew

93

45,01

Szczypkowski

Hieronim

3002

50-59

Ostrów Wlkp.

94

45,06

Staromłynski

Marcin

663

30-39

Wziąchowo Wiek.

95

45,08

Maniak

Wojciech

259

40-49

Dobrzyca

96

45,10

Zielonka

Marian

285

50-59

Ostrów Wlkp.

97

45,15

Elminowski

Jacek

139

30-39

Oborniki Śląski

98

45,18

Kopaczyński

Piotr

153

30-39

Krotoszyn

99

45,22

Olgrzymek

Krzysztof

678

30-39

Krotoszyn

100

45,24

Kaczmarek

Piotr

146

30-39

Krotoszyn

101

45,28

Kuziemski

Tomasz

125

20-29

Ostrów Wlkp.

102

45,30

Gertig

Paweł

2662

30-39

Odolanów

103

45,30

Pawlak

Kazimierz

277

50-59

Ostrów Wlkp.

104

45,32

Nowak

Marcin

95

20-29

Krotoszyn

105

45,36

Kierzek

Adam

119

20-29

Krotoszyn

106

45,40

Kowal

Tomasz

84

20-29

Zduny

107

45,42

Biliński

Michał

665

30-39

Ostrów Wlkp.

108

45,43

Wita

Radosław

658

30-39

Krotoszyn

109

45,48

Kasprzak

Jacek

149

30-39

Krotoszyn

110

45,50

Mądry

Mateusz

91

20-29

Ostrów Wlkp.

111

45,51

Głowacki

Jan

53

do 19

Krotoszyn

112

45,53

Juskowiak

Arkadiusz

193

30-39

Ostrów Wlkp.

113

45,54

Ryba

Wojciech

100

20-29

Krotoszyn

114

45,56

Marszałek

Anna

20

K

Góra

115

45,58

Banasiak

Paweł

71

20-29

Jarocin

116

45,59

Świstek

Lucjan

260

40-49

Gostyń

117

46,01

Jochaniak

Marek

190

30-39

Lubliniec

118

46,13

Kowański

Marcin

225

40-49

Koźmin Wlkp.

119

46,15

Trąbka

Arkadiusz

177

30-39

Krotoszyn

120

46,18

Kozłowicz

Marcin

85

20-29

Pleszew

121

46,21

Halicki

Andrzej

2666

40-49

Biała Podlaska

122

46,27

Tomczyk

Radosław

674

30-39

Leszno

123

46,30

Czarnasiak

Mateusz

74

20-29

Jarocin

124

46,33

Konarski

Piotr

58

do 19

Krotoszyn

125

46,35

Kubiak

Adam

63

do 19

Pogorzela

126

46,39

Węglarz

Tomasz

178

30-39

Bułaków

127

46,42

Szymanowski

Paweł

126

20-29

Ostrów Wlkp.

128

46,44

Mierzejewski

Ryszard

234

40-49

Krotoszyn

129

46,46

Szymański

Adam

242

40-49

Krotoszyn

130

46,48

Jasiński

Włodzimierz

267

50-59

Choszczno

131

46,48

Parysek

Bogdan

204

60-69

Krotoszyn

132

46,50

Jarosz

Krzysztof

670

30-39

Kobylin

133

46,52

Siwakowski

Rafał

102

20-29

Krotoszyn

134

46,56

Brucki

Adam

112

20-29

Nowe Skalm.

135

46,59

Skolik

Łukasz

189

30-39

Krotoszyn

136

47,01

Pluta

Adam

98

20-29

Nowy Folwark

137

47,10

Spychalski

Adrian

2659

30-39

Pleszew

138

47,15

Skwiercz

Przemysław

194

30-39

Zduny

139

47,18

Kujawski

Dawid

87

20-29

Krotoszyn

140

47,20

Figaszewski

Witold

78

20-29

Ostrów Wlkp.

141

47,25

Brzozowski

Zbigniew

676

60-69

Zielona Góra

142

47,30

Pawlik

Grzegorz

168

30-39

Krotoszyn

143

47,34

Talarczyk

Kamil

64

do 19

Tomnice

144

47,36

Niewiada

Jarosław

258

40-49

Kalisz

145

47,43

Panek

Roman

276

50-59

Kożmin Wlkp

146

47,58

Zmyslony

Dawid

77

20-29

Rozdrażew

147

48,08

Gmurowski

Robert

120

20-29

Krotoszyn

148

48,12

Karwik

Marcin

148

30-39

Krotoszyn

149

48,18

Michalak

Robert

248

40-49

Krotoszyn

150

48,30

Suszczewicz

Dariusz

104

20-29

Krotoszyn

151

48,33

Kałużny

Karol

203

30-39

Krotoszyn

152

48,37

Kędziora

Rafał

2664

40-49

Ostrów

153

48,44

Szczepański

Krzysztof

106

20-29

Krotoszyn

154

48,47

Dziadkowiec

Paweł

217

40-49

Jawiszowice

155

48,48

Mądrzak

Sławomir

233

40-49

Ostrów Wlkp.

156

48,49

Raś

Magdalena

28

K

Krotoszyn

157

48,53

Dąbrówka

Tomasz

215

40-49

Ostrów Wlkp

158

48,59

Kujawski

Maciej

118

20-29

Krotoszyn

159

49,01

Urbaniak

Wiesław

286

50-59

Krotoszyn

160

49,09

Konarski

Robert

152

30-39

Krotoszyn

161

49,11

Poniecki

Jan

205

60-69

Syców

162

49,14

Smętek

Michał

255

40-49

Ostrów

163

49,18

Wein

Dariusz

283

50-59

Wąsosz

164

49,20

Barczak

Robert

211

40-49

Rydzyna

165

49,22

Owczarz

Paweł

2667

40-49

Krotoszyn

166

49,25

Zimny

Sławomir

191

30-39

Krotoszyn

167

49,28

Kujawa

Marcin

160

30-39

Zacharzew

168

49,30

Marciniak

Mariusz

163

30-39

Lubin

169

49,36

Mazur

Krzysztof

272

50-59

Szczawno-Zdrój

170

49,40

Walkowiak

Kacper

57

do 19

Pogorzela

171

49,46

Kowańdy

Patrycja

16

K

Pogorzela

172

49,50

Giełda

Magdalena

42

K

Ostrów Wlkp.

173

49,52

Król

Lech

158

30-39

Krotoszyn

174

49,56

Krawczyk

Jarosław

157

30-39

Zduny

175

49,58

Kostka

Bogumił

154

30-39

Krotoszyn

176

50,00

Szczepański

Mateusz

105

20-29

Krotoszyn

177

50,04

Roszak

Piotr

122

20-29

Krotoszyn

178

50,10

Hadryś

Michał

144

30-39

Pleszew

179

50,18

Szczot

Jacek

1261

40-49

Szklarska Miel.

180

50,20

Staniewski

Eugeniusz

287

60-69

Zgorzelec

181

50,30

Grześczyk

Marek

672

50-59

Ostrów Wlkp.

182

50,33

Pautrzak

Wiktoria

666

K

Krotoszyn

183

50,36

Gałka

Łukasz

660

30-39

Krotoszyn

184

50,45

Tyczyński

Piotr

243

40-49

Kobierno

185

50,46

Żyto

Joanna

1001

K

Krotoszyn

186

50,50

Jakubiak

Henryk

297

70 >

Leszno

187

50,56

Bałch

Kamil

123

20-29

Nowe Skalm.

188

51,12

Kołodziejski

Maciej

151

30-39

Krotoszyn

189

51,17

Czuszke

Marcin

75

20-29

Krotoszyn

190

51,20

Rost

Martyna

29

K

Krotoszyn

191

51,26

Ryba

Artur

659

30-39

Krotoszyn

192

51,27

Wicherek

Radosław

113

20-29

Kobylin

193

51,28

Czysty

Zenon

201

60-69

Odolanów

194

51,30

Michalak

Tomasz

247

40-49

Borowiec

195

51,38

Kominek

Sylwia

13

K

Krotoszyn

196

51,40

Ryba

Piotr

239

40-49

Krotoszyn

197

51,46

Zakowicz

Łukasz

127

20-29

Cieszków

198

51,49

Szczepanik

Adam

66

do 19

Rozdrażew

199

51,52

Brdys

Ewelina

1002

K

Sulmierzyce

200

51,56

Ziajka

Łukasz

200

30-39

Krotoszyn

201

52,12

Serafiniak

Eliza

49

K

Brzoza

202

52,18

Zink

Krystian

117

20-29

Krotoszyn

203

52,20

Motyl

Rafał

2663

30-39

Rozdrażew

204

52,26

Głowacki

Bogumił

143

30-39

Gorzupia

205

52,30

Sójka

Rafał

2660

40-49

Gorzupia

206

52,36

Szczepaniak

Nadia

44

K

Milicz

207

52,42

Orpel

Martyna

46

K

Smoszew

208

52,45

Witek

Angela

1004

K

Nowa Obra

209

52,51

Płócienik

Renata

25

K

Ostrów Wlkp.

210

52,56

Machnik

Marcin

88

20-29

Jarocin

211

53,00

Antkowiak

Krzysztof

159

30-39

Krotoszyn

212

53,02

Niedziela

Sławomir

199

30-39

Kobylin

213

53,20

Wojtkowiak

Grzegorz

250

40-49

Jarocin

214

53,26

Wiatrak

Przemysław

128

20-29

Krotoszyn

215

53,26

Sztukowski

Piotr

249

40-49

Ostrów Wlkp.

216

53,29

Gęsiarek

Grzegorz

196

20-29

Krotoszyn

217

53,33

Trzeciak

Sebastian

107

20-29

Klęka

218

53,47

Głowacki

Waldemar

219

40-49

Tarchały Małe

219

53,48

Szałajko

Jerzy

282

50-59

Wrocław

220

53,49

Zielonka

Waldemar

183

30-39

Zduny

221

53,50

Kubiak

Natalia

48

K

Ostrów Wlkp.

222

53,52

Brzozowski

Marcin

133

30-39

Wrocław

223

53,56

Knapik

Jan

270

50-59

Krotoszyn

224

54,07

Koniecpolska

Marta

14

K

Krotoszyn

225

54,08

Hartmann

Elmar

294

60-69

Niemcy

226

54,22

Nowak

Konrad

167

30-39

Krotoszyn

227

54,40

Szczechowiak

Mieczyslaw

202

60-69

Pniewy

228

54,42

Kazubska

Anna

41

K

Ostrzeszów

229

54,43

Załachowska

Jolanta

34

K

Rybin

230

54,46

Grzechowiak

Mateusz

130

20-29

Krotoszyn

231

54,58

Jasik

Maciej

222

40-49

Krotoszyn

232

55,06

Hoc-Brzozowska

Aleksandra

8

K

Wrocław

233

55,06

Kowalczyk-Król

Bernadeta

15

K

Ostrów Wlkp.

234

55,11

Łukasik

Kamil

55

do 19

Krotoszyn

235

55,16

Piotrowiak

Weronika

24

K

Krotoszyn

236

55,18

Sędziak

Karol

129

20-29

Krotoszyn

237

55,20

Kupczyk

Łukasz

4001

30-39

Krotoszyn

238

55,23

Zawieja

Klaudia

47

K

Krotoszyn

239

55,24

Przewoźna

Kalina

26

K

Krotoszyn

240

55,46

Brylewski

Maciej

69

20-29

Krotoszyn

241

55,51

Szkudlarek

Michał

174

30-39

Brzeg

242

55,51

Pachciorek

Maciej

677

50-59

Słubice

243

56,58

Knapik

Tomasz

121

30-39

Krotoszyn

244

56,59

Nowak

Natalia Teresa

21

K

Jarocin

245

56,59

Musiał

Jakub

93

20-29

Jarocin

246

57,06

Burkiewicz

Marta

1

K

Ostrów Wlkp.

247

57,25

Grzymski

Andrzej

220

40-49

Krotoszyn

248

57,30

Wilczyński

Łukasz

675

30-39

Góra

249

57,33

Taciak

Michał

175

30-39

Poznań

250

57,35

Łyskawa

Michał

256

40-49

Krotoszyn

251

57,52

Gozimirska_Taciak

Daria

6

K

Poznań

252

58,26

Ceglarz

Aneta

2

K

Zduny

253

58,27

Czajka

Katarzyna

4

K

Zduny

254

58,34

Ceglarz

Mariusz

134

30-39

Zduny

255

58,50

Chabiniak

Ernestyna

43

K

Żagań

256

58,55

Maćkowiak

Bartosz

662

30-39

Zduny

257

59,10

Pytel

Gracjan

4002

30-39

Zabrze

258

1.00,34

Staniek

Mariusz

241

40-49

Kobylin

259

1.00,35

Galler

Adrian

79

20-29

Odolanów

260

1.00,54

Sobański

Aleksander

60

do 19

Smoszew

261

1.00,55

Szwałek

Ilona

661

K

Biały Dwór

262

1.00,57

Przybył

Michalina

27

K

Krotoszyn

263

1.01,17

Pawelczak

Mateusz

96

20-29

Krotoszyn

264

1.02,01

Szuster

Katarzyna

31

K

Poznań

265

1.02,35

Ptak

Marcin

237

40-49

Sulmierzyce

266

1.02,54

Wiśniewska

Alicja

33

K

Krotoszyn

267

1.02,58

Robakowski

Marcin

664

30-39

Lutogniew

268

1.03,41

Jasik

Daria

11

K

Krotoszyn

269

1.03,43

Marchlewska-Organista

Agnieszka

19

K

Krotoszyn

270

1.03,44

Zielińska

Natalia

1005

K

Krotoszyn

271

1.03,46

Jasik

Marlena

12

K

Krotoszyn

272

1.03,49

Glaremin

Hubertus

295

60-69

Niemcy

273

1.03,55

Maćkowiak

Walery

293

60-69

Krotoszyn

274

1.04,26

Gawron

Grzegorz

288

50-59

Kalisz

275

1.04,55

Narożniak

Tobiasz

94

20-29

Krotoszyn

276

1.05,16

Dekert

Jarosław

138

30-39

Jarocin

277

1.05,18

Szymczak-Staniek

Regina

32

K

Kobylin

278

1.05,36

Lis

Mariusz

67

do 19

Rozdrażew

279

1.06,10

Krupiński

Ryszard

206

60-69

Kotlin

280

1.06,35

Nowicka

Adriana

22

K

Dobrzyca

281

1.06,42

Wojdyła

Mieczysław

284

50-59

Wrocław

282

1.07,21

Grządzielska

Alicja

7

K

Nowy Tomyśl

283

1.07,28

Szczepaniak

Wojciech

203

60-69

Milicz

284

1.08,56

Ptak

Eugeniusz

304

50-59

Krotoszyn

Klasyfikacje w poszczególnych kategoriach:

Kobiety

 

 

 






11

36,23

KÁCSER

Zita

36

K

Debrecen

21

38,18

Nahirnik

Natalia

40

K

Leszno

23

38,28

Kuzyk

Agnieszka

45

K

Raciszyn

39

40,15

Werner

Katarzyna

39

K

Celestyny

40

40,21

Nowacka

Marlena

50

K

Piaski Wlkp

49

41,30

Olejniczak

Justyna

23

K

Krotoszyn

61

42,57

Stefan

Kinga

38

K

Miejska Górka

64

43,12

Ukleja

Monika

1003

K

Ostrów Wlkp.

87

44,38

Idkowiak

Zuzanna

10

K

Koźmin Wlkp.

114

45,56

Marszałek

Anna

20

K

Góra

156

48,49

Raś

Magdalena

28

K

Krotoszyn

171

49,46

Kowańdy

Patrycja

16

K

Pogorzela

172

49,50

Giełda

Magdalena

42

K

Ostrów Wlkp.

182

50,33

Pautrzak

Wiktoria

666

K

Krotoszyn

185

50,46

Żyto

Joanna

1001

K

Krotoszyn

190

51,20

Rost

Martyna

29

K

Krotoszyn

195

51,38

Kominek

Sylwia

13

K

Krotoszyn

199

51,52

Brdys

Ewelina

1002

K

Sulmierzyce

201

52,12

Serafiniak

Eliza

49

K

Brzoza

206

52,36

Szczepaniak

Nadia

44

K

Milicz

207

52,42

Orpel

Martyna

46

K

Smoszew

208

52,45

Witek

Angela

1004

K

Nowa Obra

209

52,51

Płócienik

Renata

25

K

Ostrów Wlkp.

221

53,50

Kubiak

Natalia

48

K

Ostrów Wlkp.

224

54,07

Koniecpolska

Marta

14

K

Krotoszyn

228

54,42

Kazubska

Anna

41

K

Ostrzeszów

229

54,43

Załachowska

Jolanta

34

K

Rybin

232

55,06

Hoc-Brzozowska

Aleksandra

8

K

Wrocław

233

55,06

Kowalczyk-Król

Bernadeta

15

K

Ostrów Wlkp.

235

55,16

Piotrowiak

Weronika

24

K

Krotoszyn

238

55,23

Zawieja

Klaudia

47

K

Krotoszyn

239

55,24

Przewoźna

Kalina

26

K

Krotoszyn

244

56,59

Nowak

Natalia Teresa

21

K

Jarocin

246

57,06

Burkiewicz

Marta

1

K

Ostrów Wlkp.

251

57,52

Gozimirska_Taciak

Daria

6

K

Poznań

252

58,26

Ceglarz

Aneta

2

K

Zduny

253

58,27

Czajka

Katarzyna

4

K

Zduny

255

58,50

Chabiniak

Ernestyna

43

K

Żagań

261

1.00,55

Szwałek

Ilona

661

K

Biały Dwór

262

1.00,57

Przybył

Michalina

27

K

Krotoszyn

264

1.02,01

Szuster

Katarzyna

31

K

Poznań

266

1.02,54

Wiśniewska

Alicja

33

K

Krotoszyn

268

1.03,41

Jasik

Daria

11

K

Krotoszyn

269

1.03,43

Marchlewska-Organista

Agnieszka

19

K

Krotoszyn

270

1.03,44

Zielińska

Natalia

1005

K

Krotoszyn

271

1.03,46

Jasik

Marlena

12

K

Krotoszyn

277

1.05,18

Szymczak-Staniek

Regina

32

K

Kobylin

280

1.06,35

Nowicka

Adriana

22

K

Dobrzyca

282

1.07,21

Grządzielska

Alicja

7

K

Nowy Tomyśl

             

 do 19 lat


   
     

16

38,00

Kluczyk

Damian

61

do 19

Ostrów Wlkp.

17

38,09

Backer

Dawid

51

do 19

Milicz

18

38,12

Frąszczak

Patryk

52

do 19

Krotoszyn

20

38,16

Szczot

Dominik

59

do 19

Kępno

78

43,54

Grzywaczewski

Jakub

68

do 19

Krotoszyn

80

44,08

Kaszub

Filip

65

do 19

Krotoszyn

111

45,51

Głowacki

Jan

53

do 19

Krotoszyn

124

46,33

Konarski

Piotr

58

do 19

Krotoszyn

125

46,35

Kubiak

Adam

63

do 19

Pogorzela

143

47,34

Talarczyk

Kamil

64

do 19

Tomnice

170

49,40

Walkowiak

Kacper

57

do 19

Pogorzela

198

51,49

Szczepanik

Adam

66

do 19

Rozdrażew

234

55,11

Łukasik

Kamil

55

do 19

Krotoszyn

260

1.00,54

Sobański

Aleksander

60

do 19

Smoszew

278

1.05,36

Lis

Mariusz

67

do 19

Rozdrażew

     20 - 29 lat  
     
 

 

 

 

 







4

34,04

Witkowski

Marcin

109

20-29

Krotoszyn

5

34,32

Perz

Krzysztof

301

20-29

Ostrów Wlkp.

19

38,12

Woźniak

Maciej

114

20-29

Krotoszyn

22

38,20

Jarysz

Bartosz

81

20-29

Kobierno

37

39,58

Uciechowski

Karol

108

20-29

Nowe Skalm.

42

40,32

Grzempowski

Piotr

80

20-29

Krotoszyn

47

41,22

Ćwieląg

Roger

76

20-29

Krotoszyn

53

41,53

Regus

Michał

99

20-29

Pleszew

65

43,15

Markowski

Sebastian

89

20-29

Milicz

71

43,35

Walczak

Oskar

62

20-29

Krotoszyn

73

43,45

Konrady

Artur

116

20-29

Krotoszyn

74

43,50

Bąba

Michał

72

20-29

Krotoszyn

77

43,53

Przerwa

Michał

124

20-29

Odolanów

88

44,40

Wolniewicz

Szymon

111

20-29

Warszawa

91

44,50

Jasik

Norbert

82

20-29

Krotoszyn

101

45,28

Kuziemski

Tomasz

125

20-29

Ostrów Wlkp.

104

45,32

Nowak

Marcin

95

20-29

Krotoszyn

105

45,36

Kierzek

Adam

119

20-29

Krotoszyn

106

45,40

Kowal

Tomasz

84

20-29

Zduny

110

45,50

Mądry

Mateusz

91

20-29

Ostrów Wlkp.

113

45,54

Ryba

Wojciech

100

20-29

Krotoszyn

115

45,58

Banasiak

Paweł

71

20-29

Jarocin

120

46,18

Kozłowicz

Marcin

85

20-29

Pleszew

123

46,30

Czarnasiak

Mateusz

74

20-29

Jarocin

127

46,42

Szymanowski

Paweł

126

20-29

Ostrów Wlkp.

133

46,52

Siwakowski

Rafał

102

20-29

Krotoszyn

134

46,56

Brucki

Adam

112

20-29

Nowe Skalm.

136

47,01

Pluta

Adam

98

20-29

Nowy Folwark

139

47,18

Kujawski

Dawid

87

20-29

Krotoszyn

140

47,20

Figaszewski

Witold

78

20-29

Ostrów Wlkp.

146

47,58

Zmyslony

Dawid

77

20-29

Rozdrażew

147

48,08

Gmurowski

Robert

120

20-29

Krotoszyn

150

48,30

Suszczewicz

Dariusz

104

20-29

Krotoszyn

153

48,44

Szczepański

Krzysztof

106

20-29

Krotoszyn

158

48,59

Kujawski

Maciej

118

20-29

Krotoszyn

176

50,00

Szczepański

Mateusz

105

20-29

Krotoszyn

177

50,04

Roszak

Piotr

122

20-29

Krotoszyn

187

50,56

Bałch

Kamil

123

20-29

Nowe Skalm.

189

51,17

Czuszke

Marcin

75

20-29

Krotoszyn

192

51,27

Wicherek

Radosław

113

20-29

Kobylin

197

51,46

Zakowicz

Łukasz

127

20-29

Cieszków

202

52,18

Zink

Krystian

117

20-29

Krotoszyn

210

52,56

Machnik

Marcin

88

20-29

Jarocin

214

53,26

Wiatrak

Przemysław

128

20-29

Krotoszyn

216

53,29

Gęsiarek

Grzegorz

196

20-29

Krotoszyn

217

53,33

Trzeciak

Sebastian

107

20-29

Klęka

230

54,46

Grzechowiak

Mateusz

130

20-29

Krotoszyn

236

55,18

Sędziak

Karol

129

20-29

Krotoszyn

240

55,46

Brylewski

Maciej

69

20-29

Krotoszyn

245

56,59

Musiał

Jakub

93

20-29

Jarocin

259

1.00,35

Galler

Adrian

79

20-29

Odolanów

263

1.01,17

Pawelczak

Mateusz

96

20-29

Krotoszyn

275

1.04,55

Narożniak

Tobiasz

94

20-29

Krotoszyn

 

30 - 39 lat

   
     
     
     

6

34,55

Wójcik

Tomasz

180

30-39

Rudze

12

36,48

Chyba

Szymon

136

30-39

Krotoszyn

15

37,12

Maciejewski

Krzysztof

162

30-39

Krotoszyn

25

38,42

Poprawa

Przemysław

169

30-39

Kobylin

29

39,20

Kurzeja

Adam

195

30-39

Ostrów Wlkp.

30

39,30

Witkowski

Damian

179

30-39

Krotoszyn

31

39,33

Pastucha

Piotr

669

30-39

Ostrów wlkp.

35

39,52

Zborowski

Robert

182

30-39

Ostrzeszów

43

40,38

Pietrzyński

Bartosz

198

30-39

Kalisz

45

40,53

Knapp

Janusz

150

30-39

Gostyń

55

42,11

Stojanowski

Krzysztof

667

30-39

Wtórek

56

42,16

Kubica

Tomasz

192

30-39

Ostrów Wlkp.

58

42,36

Sitek

Waldemar

197

30-39

Bukownica

59

42,50

Ryszard

Dudziak

171

30-39

Krotoszyn

60

42,55

Matysiak

Łukasz

165

30-39

Kobyla Góra

62

43,05

Kalak

Jarosław

147

30-39

Krotoszyn

70

43,32

Baran

Tomasz

132

30-39

Mokronos

79

43,56

Krawulski

Michał

186

30-39

Ostrów Wlkp

83

44,19

Tondaś

Krzysztof

176

30-39

Cielcza

84

44,22

Fingas

Marcin

2665

30-39

Kalisz

86

44,30

Smereka

Tomasz

172

30-39

Milicz

89

44,42

Lubczyński

Krzysiek

161

30-39

Syców

90

44,46

Janaczyk

Sebastian

145

30-39

Kalisz

94

45,06

Staromłynski

Marcin

663

30-39

Wziąchowo Wiek.

97

45,15

Elminowski

Jacek

139

30-39

Oborniki Śląski

98

45,18

Kopaczyński

Piotr

153

30-39

Krotoszyn

99

45,22

Olgrzymek

Krzysztof

678

30-39

Krotoszyn

100

45,24

Kaczmarek

Piotr

146

30-39

Krotoszyn

102

45,30

Gertig

Paweł

2662

30-39

Odolanów

107

45,42

Biliński

Michał

665

30-39

Ostrów Wlkp.

108

45,43

Wita

Radosław

658

30-39

Krotoszyn

109

45,48

Kasprzak

Jacek

149

30-39

Krotoszyn

112

45,53

Juskowiak

Arkadiusz

193

30-39

Ostrów Wlkp.

117

46,01

Jochaniak

Marek

190

30-39

Lubliniec

119

46,15

Trąbka

Arkadiusz

177

30-39

Krotoszyn

122

46,27

Tomczyk

Radosław

674

30-39

Leszno

126

46,39

Węglarz

Tomasz

178

30-39

Bułaków

132

46,50

Jarosz

Krzysztof

670

30-39

Kobylin

135

46,59

Skolik

Łukasz

189

30-39

Krotoszyn

137

47,10

Spychalski

Adrian

2659

30-39

Pleszew

138

47,15

Skwiercz

Przemysław

194

30-39

Zduny

142

47,30

Pawlik

Grzegorz

168

30-39

Krotoszyn

148

48,12

Karwik

Marcin

148

30-39

Krotoszyn

151

48,33

Kałużny

Karol

203

30-39

Krotoszyn

160

49,09

Konarski

Robert

152

30-39

Krotoszyn

166

49,25

Zimny

Sławomir

191

30-39

Krotoszyn

167

49,28

Kujawa

Marcin

160

30-39

Zacharzew

168

49,30

Marciniak

Mariusz

163

30-39

Lubin

173

49,52

Król

Lech

158

30-39

Krotoszyn

174

49,56

Krawczyk

Jarosław

157

30-39

Zduny

175

49,58

Kostka

Bogumił

154

30-39

Krotoszyn

178

50,10

Hadryś

Michał

144

30-39

Pleszew

183

50,36

Gałka

Łukasz

660

30-39

Krotoszyn

188

51,12

Kołodziejski

Maciej

151

30-39

Krotoszyn

191

51,26

Ryba

Artur

659

30-39

Krotoszyn

200

51,56

Ziajka

Łukasz

200

30-39

Krotoszyn

203

52,20

Motyl

Rafał

2663

30-39

Rozdrażew

204

52,26

Głowacki

Bogumił

143

30-39

Gorzupia

211

53,00

Antkowiak

Krzysztof

159

30-39

Krotoszyn

212

53,02

Niedziela

Sławomir

199

30-39

Kobylin

220

53,49

Zielonka

Waldemar

183

30-39

Zduny

222

53,52

Brzozowski

Marcin

133

30-39

Wrocław

226

54,22

Nowak

Konrad

167

30-39

Krotoszyn

237

55,20

Kupczyk

Łukasz

4001

30-39

Krotoszyn

241

55,51

Szkudlarek

Michał

174

30-39

Brzeg

243

56,58

Knapik

Tomasz

121

30-39

Krotoszyn

248

57,30

Wilczyński

Łukasz

675

30-39

Góra

249

57,33

Taciak

Michał

175

30-39

Poznań

254

58,34

Ceglarz

Mariusz

134

30-39

Zduny

256

58,55

Maćkowiak

Bartosz

662

30-39

Zduny

257

59,10

Pytel

Gracjan

4002

30-39

Zabrze

267

1.02,58

Robakowski

Marcin

664

30-39

Lutogniew

276

1.05,16

Dekert

Jarosław

138

30-39

Jarocin

             
   40 - 49 lat    
   

 

     

7

35,31

Baran

Andrzej

253

40-49

Kalisz

8

35,36

Kulas

Sławomir

226

40-49

Dobrzyca

13

36,54

Cichorek

Dariusz

252

40-49

Kalisz

14

36,58

Domagała

Robert

216

40-49

Krotoszyn

26

38,50

Adamus

Radosław

2661

40-49

Ostrów

27

39,10

Bartkowiak

Dariusz

251

40-49

Ostrów

28

39,19

Kubiak

Maciej

671

40-49

Ostrów

32

39,45

Wybierała

Tomasz

244

40-49

Góra

33

39,46

Marek

Artur

232

40-49

Zduny

41

40,28

Kasprzak

Krzysztof

223

40-49

Kobierno

44

40,50

Lebiotkowski

Włodzimierz

656

40-49

Gniezno

46

41,15

Błażutycz

Paweł

214

40-49

Cieszków

48

41,22

Olejniczak

Karol

235

40-49

Krotoszyn

51

41,34

Mrowicki

Piotr

257

40-49

Kościelna Wieś

54

42,05

Czajka

Robert

254

40-49

Zduny

66

43,20

Marek

Daniel

231

40-49

Swarzędz

67

43,21

Łuczak

Jacek

679

40-49

Poznań

69

43,28

Poczta

Marian

236

40-49

Krotoszyn

72

43,40

Dzikowski

Paweł

218

40-49

Krotoszyn

75

43,51

Kulas

Rafał

227

40-49

Krotoszyn

76

43,52

Zaradniak

Krzysztof

245

40-49

Krotoszyn

81

44,12

Hofmański

Tomasz

673

40-49

Ostrów

92

45,00

Niemann

Jarosław

657

40-49

Pleszew

95

45,08

Maniak

Wojciech

259

40-49

Dobrzyca

116

45,59

Świstek

Lucjan

260

40-49

Gostyń

118

46,13

Kowański

Marcin

225

40-49

Koźmin Wlkp.

121

46,21

Halicki

Andrzej

2666

40-49

Biała Podlaska

128

46,44

Mierzejewski

Ryszard

234

40-49

Krotoszyn

129

46,46

Szymański

Adam

242

40-49

Krotoszyn

144

47,36

Niewiada

Jarosław

258

40-49

Kalisz

149

48,18

Michalak

Robert

248

40-49

Krotoszyn

152

48,37

Kędziora

Rafał

2664

40-49

Ostrów

154

48,47

Dziadkowiec

Paweł

217

40-49

Jawiszowice

155

48,48

Mądrzak

Sławomir

233

40-49

Ostrów Wlkp.

157

48,53

Dąbrówka

Tomasz

215

40-49

Ostrów Wlkp

162

49,14

Smętek

Michał

255

40-49

Ostrów

164

49,20

Barczak

Robert

211

40-49

Rydzyna

165

49,22

Owczarz

Paweł

2667

40-49

Krotoszyn

179

50,18

Szczot

Jacek

1261

40-49

Szklarska Miel.

184

50,45

Tyczyński

Piotr

243

40-49

Kobierno

194

51,30

Michalak

Tomasz

247

40-49

Borowiec

196

51,40

Ryba

Piotr

239

40-49

Krotoszyn

205

52,30

Sójka

Rafał

2660

40-49

Gorzupia

213

53,20

Wojtkowiak

Grzegorz

250

40-49

Jarocin

215

53,26

Sztukowski

Piotr

249

40-49

Ostrów Wlkp.

218

53,47

Głowacki

Waldemar

219

40-49

Tarchały Małe

231

54,58

Jasik

Maciej

222

40-49

Krotoszyn

247

57,25

Grzymski

Andrzej

220

40-49

Krotoszyn

250

57,35

Łyskawa

Michał

256

40-49

Krotoszyn

258

1.00,34

Staniek

Mariusz

241

40-49

Kobylin

265

1.02,35

Ptak

Marcin

237

40-49

Sulmierzyce

   50 - 59 lat    
     
     
     

9

35,40

Danilov

Andriej

3001

50-59

Ukraina

10

36,01

Płochocki

Ryszard

292

50-59

Nowe Skalm.

24

38,40

Sienkiewicz

Czesław

280

50-59

Krotoszyn

34

39,50

Świtoń

Marian

291

50-59

Bukownica

36

39,54

Juszczak

Włodzimierz

290

50-59

Ostrzeszów

38

39,59

Werner

Czesław

289

50-59

Malanów

50

41,32

Matuszewski

Jacek

668

50-59

Ratyń

52

41,50

Nagler

Krzysztof

274

50-59

Krotoszyn

57

42,34

Kaczmarek

Marek

268

50-59

Wroclaw

63

43,10

Mielczarek

Stanisław

273

50-59

Kalisz

68

43,22

Kędzia

Andrzej

269

50-59

Syców

82

44,18

Stawowy

Roman

303

50-59

Krotoszyn

85

44,26

Pinkowski

Edmund

3003

50-59

Ligota Bugajska

93

45,01

Szczypkowski

Hieronim

3002

50-59

Ostrów Wlkp.

96

45,10

Zielonka

Marian

285

50-59

Ostrów Wlkp.

103

45,30

Pawlak

Kazimierz

277

50-59

Ostrów Wlkp.

130

46,48

Jasiński

Włodzimierz

267

50-59

Choszczno

145

47,43

Panek

Roman

276

50-59

Kożmin Wlkp

159

49,01

Urbaniak

Wiesław

286

50-59

Krotoszyn

163

49,18

Wein

Dariusz

283

50-59

Wąsosz

169

49,36

Mazur

Krzysztof

272

50-59

Szczawno-Zdrój

181

50,30

Grześczyk

Marek

672

50-59

Ostrów Wlkp.

219

53,48

Szałajko

Jerzy

282

50-59

Wrocław

223

53,56

Knapik

Jan

270

50-59

Krotoszyn

242

55,51

Pachciorek

Maciej

677

50-59

Słubice

274

1.04,26

Gawron

Grzegorz

288

50-59

Kalisz

281

1.06,42

Wojdyła

Mieczysław

284

50-59

Wrocław

284

1.08,56

Ptak

Eugeniusz

304

50-59

Krotoszyn

 

 

60 - 69 lat

   
     
     
     

131

46,48

Parysek

Bogdan

204

60-69

Krotoszyn

141

47,25

Brzozowski

Zbigniew

676

60-69

Zielona Góra

161

49,11

Poniecki

Jan

205

60-69

Syców

180

50,20

Staniewski

Eugeniusz

287

60-69

Zgorzelec

193

51,28

Czysty

Zenon

201

60-69

Odolanów

225

54,08

Hartmann

Elmar

294

60-69

Niemcy

227

54,40

Szczechowiak

Mieczyslaw

202

60-69

Pniewy

272

1.03,49

Glaremin

Hubertus

295

60-69

Niemcy

273

1.03,55

Maćkowiak

Walery

293

60-69

Krotoszyn

279

1.06,10

Krupiński

Ryszard

206

60-69

Kotlin

283

1.07,28

Szczepaniak

Wojciech

203

60-69

Milicz

             
      70 i więcej  
     
     

186

50,50

Jakubiak

Henryk

297

70 >

Leszno

ikona daty26-05-2014, 12:44 ikona autoracsir ikona wyświetleń12978
Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Kontakt